Informacje o serwisie

Chciałem serdecznie powitać Cię na mojej stronie internetowej. Witryna ta w znakomitej większości poświęcona będzie tematyce związanej z fotografią.
Mam 37 lat, jestem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Buzuje we mnie fala artysta, która sprawiła, że już od młodego chłopca bardzo interesowałem się fotografią.
Fotografia to moja pasja, uwielbiam robić nie tylko zdjęcia ślubne, ale też reklamowe. Realizując każdy projekt staram się dać z siebie wszystko to, co najlepsze. Robię to po to, aby uchwycić w obrazach to, co w świecie jest najpiękniejsze.
Fotografią interesuję się już od kilkunastu lat. Moimi największymi osiągnięciami są wygrane ogólnoświatowe konkursy, w których moje prace wzbudzały uznanie u największych specjalistów w zakresie fotografii. Chciałbym poinformować, iż decydując się na zamówienie sesji zdjęciowej właśnie u mnie będziesz miał okazję do nawiązania współpracy z osobą rozpoznawalną w branży.
Przeglądając przygotowaną przeze mnie stronę internetową zapoznać będziesz mógł się z moimi poglądami na temat fotografii, a także z wykonanymi przeze mnie realizacjami.
Zachęcam do częstego odwiedzania mojego fotograficznego bloga - tworzę go po to, aby każdy z Was mógł w prosty sposób dotrzeć do informacji na temat fotografii.
Na zakończenie tej informacyjnej notki wspomnę jeszcze, iż chcąc zamówić zdjęcia ślubne Poznań zdecydowanie skontaktować powinieneś się właśnie ze mną - dzięki temu uda Ci się nabyć pamiątkę, którą z dumą będziesz chwalił się przez wiele lat. Ty też możesz mieć świetny album ślubny!